Luksusowa Marka Roku

Luksusowa Marka Roku

Największe doświadczenie w Polsce

  • Najwyższej klasy usługi detailingu

    Najwyższej klasy usługi detailingu dla samochodów nowych/używanych,
    motocykli, samolotów i łodzi.

Zabezpieczenie lakieru

Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy rynek ochrony lakieru cały czas go doskonaląc i analizując różne technologie. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz wieloletniej obserwacji i własnych testach wybraliśmy absolutnie najlepsze rozwiązania do ochrony lakieru różnych powierzchni.

Dlaczego warto zabezpieczyć lakier?

Obecnie wszyscy producenci pojazdów zobowiązani są wykorzystywać do produkcji samochodów lakiery ekologiczne, które nie są tak wytrzymałe jak te, które były stosowane dawniej. Są bardzo delikatne, łatwo się rysują i pozbawiają blasku, szybko robią się w nich trwałe wżery po ptasich odchodach, sokach z drzew i soli drogowej. Dodatkowo fabryki nakładają coraz to cieńsze warstwy lakieru, które znacząco wpływają na zmniejszenie trwałości lakieru. Tylko dobra powłoka ochronna i jej właściwa aplikacja jest w stanie ochronić lakier przed uszkodzeniami i spowodować, by samochody cały czas zachwycały pięknym wyglądem, dodając im specjalne właściwości w postaci mniejszego brudzenia i łatwiejszego mycia oraz wspaniałego, szklistego połysku, niedostępnego dla fabrycznie nowego auta.

Elementy wewnętrzne pojazdów są wykonywane z surowców wtórnych, które również są delikatniejsze i znacznie szybciej się niszczą i zużywają. Dla tego warto również zadbać nie tylko o lakier, ale również o pozostałe elementy.

Co można z tym zrobić?

Skorzystaj z najnowocześniejszego systemu zabezpieczeń dla najlepszej ochrony Twojego pojazdu.

Zapraszamy,
Diamentowa Ochrona Lakieru TM

Ceramic Pro STRONG 9H®

Oryginalna w pełni ceramiczna najtwardsza i najbardziej ekskluzywna powłoka ochronna lakieru na rynku motoryzacyjnym. Stosowana również: w lotnictwie wojskowym i ciężkim przemyśle morskim.

więcej

Ceramic Pro MEDIUM

To mocniejsza i bardziej trwała odmiana powłoki Ceramic Pro Light. Utrzymuje się nawet do 3 lat i znacząco wpływa na solidną ochronę lakieru.

więcej

Ceramic Pro LIGHT

Ceramiczna powłoka ochronna utrzymująca się do 24 miesięcy. Doskonale radzi sobie w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Rewelacyjnie odprowadza brud i wodę. Pozostawia lakier na długo czysty i lśniący.

więcej

Eksluzywne Woski

Dla fanów wosków samochodowych i różnego rodzaju połysku oraz kropelkowania posiadamy w ofercie ekskluzywne woski samochodowe najlepszych marek o wysokiej z awartości oryginalnej Brazylijskiej Carnauby.

więcej

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij