Luksusowa Marka Roku

Luksusowa Marka Roku

Największe doświadczenie w Polsce

 • Najwyższej klasy usługi detailingu

  Najwyższej klasy usługi detailingu dla samochodów nowych/używanych,
  motocykli, samolotów i łodzi.

Samoloty

Profesjonalne technologie powłok ochronnych

Jeżeli masz już samolot lub helikopter, to pewnie zależy Ci na jego nieskazitelnym wyglądzie przez wiele lat. Chciałbyś, aby lakier każdego dnia lśnił dokładnie tak, jak w momencie, gdy maszyna po raz pierwszy wzbiła się w powietrze? Z całą pewnością tak! Zwykłe mycie, polerowanie i woskowanie nie zapewnia jednak optymalnej ochrony powłoki lakierniczej samolotów oraz helikopterów, które narażone są na działanie wyjątkowo trudnych i zmiennych warunków atmosferycznych.

Samoloty i helikoptery z racji swojego przeznaczenia poruszają się w znacznie trudniejszych niż samochody warunkach atmosferycznych, co oznacza, że potrzebna jest im specjalna ochrona, której zwykłe środki pielęgnacyjne nie są w stanie zapewnić. Lakiery stosowane do pokrywania kadłubów samolotów oraz helikopterów nie różnią się niczym, od tych stosowanych na nadwoziach naszych samochodów. Ze względu na ogromne różnice temperatur, w jakich poruszają się samoloty oraz wzmożone promieniowanie UV, powłoka lakiernicza znacznie szybciej matowieje i po prostu niszczy się.

Dlaczego Diamentowa Ochrona Lakieru?

 • Chroni przed szkodliwym wpływem dużych wahań temperatur wynikających z różnic wysokości
 • Skutecznie zapobiega matowieniu oraz żółknięciu lakieru, który w przypadku samolotów oraz helikopterów znacznie bardziej narażony jest na szkodliwe działanie promieni słonecznych
 • Ułatwia późniejsze mycie oraz usuwanie owadów
 • Wygładza powłokę lakierniczą, co znacząco wpływa na zmniejszenie oporów powietrza, a tym samym poprawia aerodynamikę samolotu i helikoptera
 • Nadaje trwały połysk i wydobywa głębię koloru
 • Zabezpiecza tapicerkę hamując starzenie się skóry oraz nadaję jej miękkość i elastyczność
 • Zabezpiecza lakier, chroni przed zarysowaniami

Sprawdzona ochrona przed szkodliwymi czynnikami

Po aplikacji powłoki ochronnej na samolot lub helikopter lakier błyskawicznie zostaje pokryty niezwykle twardą warstwą ochronną, która jednocześnie nadaje mu wspaniały połysk. To doskonałe zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, kwaśnymi deszczami, skutkami gwałtownych zmian temperatur oraz zwykłym starzeniem się powłoki lakierniczej. Powłoka ułatwia także zmywanie owadów oraz wygładza powłokę lakierniczą, co pozytywnie wpływa na aerodynamikę samolotu i helikoptera. Zabezpieczenie chroni powłokę lakierniczą również przed utratą nasycenia koloru, które spowodowane jest niszczącym działaniem promieni słonecznych. Ryzyko utraty nasycenia barw szczególnie wzrasta w przypadku samolotów oraz helikopterów, które poruszają się na dużych wysokościach.

Ochrona tapicerki materiaŁowej i skÓrzanej

 Nasze preparaty zdecydowanie wstrzymują procesy starzenia się tapicerki skórzanej, dzięki czemu skóra pozostaje w świetnym stanie na wiele lat. Preparat nadaje skórze miękkość i elastyczność. Zapobiega również wysychaniu, pękaniu i nadmiernemu brudzeniu się tapicerki. Ułatwia jej czyszczenie w przypadku zabrudzenia np. napojami.

Tapicerka materiałowa jest znacznie bardziej odporna na powstawanie plam i zdecydowanie łatwiej się ją czyści.

Kompleksowa usŁuga

Dla wszystkich posiadaczy samolotów i helikopterów przygotowaliśmy kompleksowy zestaw usług, w skład których wchodzi:

 • Zabezpieczenie powłoki lakierniczej z gwarancją najwyższej jakości oraz maksymalnej trwałości powłoki przez wiele lat.
 • Zabezpieczenie tapicerki skórzanej i materiałowej, dzięki czemu tapicerka stanie się miękka i nabierze nowego blasku na lata, będzie mniej wrażliwa na efekt "starzenia się".
 • Pokrycie szyb powłoką ceramiczną, która tworzy nano-film ułatwiający odprowadzanie wody podczas opadów, co znacznie poprawia widoczność podczas lotu.
 • W przypadku zniszczonego lakieru w samolotach istniej możliwość wykonania jego renowacji.

Przykłady realizacji naszych prac

Zamów usługę

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij