Luksusowa Marka Roku

Luksusowa Marka Roku

Największe doświadczenie w Polsce

  • Najwyższej klasy usługi detailingu

    Najwyższej klasy usługi detailingu dla samochodów nowych/używanych,
    motocykli, samolotów i łodzi.

Pakiety pielęgnacji

Korzystając z naszych pakietów pielęgnacji oszczędzasz. 
Poniżej przedstawiamy kilka najbardziej popularnych zestawów usług. Oczywiście każda osoba może stworzyć swój własny pakiet usług lub rozszerzyć obecny tak aby dopasować go do własnych potrzeb.

Pakiety pielęgnacyjne

Samochody nowe

 

PAKIET STRONG

Pełen pakiet maksymalnego zabezpieczenia wszystkich elementów w skład którego wchodzi: 
Dekontaminacja lakieru i jego zabezpieczenie powłoką Ceramic Pro Strong 9H ( od 4 do 10 warstw ), zabezpieczenie felg i zacisków w opcji Strong, zabezpieczenie świateł, zabezpieczenie zewnętrznych elementów plastikowych i gumowych, zabezpieczenie wszystkich szyb, impregnacja tapicerki materiałowej i alkantary, konserwacja i odżywienie skóry, zabezpieczenie wewnętrznych plastików.

PAKIET MEDIUM

Pełen pakiet zabezpieczenia pośredniego wszystkich elementów w skład którego wchodzi: 
Dekontaminacja lakieru i jego zabezpieczenie powłoką Ceramic Pro Medium, zabezpieczenie felg i zacisków w opcji Basic, zabezpieczenie świateł, zabezpieczenie zewnętrznych elementów plastikowych i gumowych, zabezpieczenie wszystkich szyb, impregnacja tapicerki materiałowej i alkantary, konserwacja i odżywienie skóry, zabezpieczenie wewnętrznych plastików.

PAKIET LIGHT

Pełen pakiet zabezpieczenia Light wszystkich elementów w skład którego wchodzi: 
Dekontaminacja lakieru i jego zabezpieczenie powłoką Ceramic Pro Light, zabezpieczenie felg i zacisków w opcji Basic, zabezpieczenie świateł, zabezpieczenie zewnętrznych elementów plastikowych i gumowych, zabezpieczenie wszystkich szyb, impregnacja tapicerki materiałowej i alkantary, konserwacja i odżywienie skóry, zabezpieczenie wewnętrznych plastików.

Samochody używane

 

BRAND NEW CAR

Używane auto znowu jak nowe. 
Pakiet zawiera: wieloetapowe mycie, dekontaminacje lakieru, renowację lakieru diamentową, pranie wnętrza, pielęgnacja skóry, czyszczenie detali w wewnątrz, ozonowanie, czyszczenie bagażnika, pielęgnacje silnika, oczyszczenie felg z zewnątrz, polerowanie wydechów, czyszczenie szyb, powłokę rainscreen na szybę, renowacje kloszy lamp, odżywienie plastików i uszczelek, , odżywienie opon, wosk na lakier.
Po doprowadzeniu samochodu do stanu jak nowy można ten pakiet rozbudować o dodatkowe zabezpieczenie lakieru i innych elementów.

BRAND NEW CAR PLUS

Zawiera wszystkie elementy pakietu Brand New Car z dodatkowym demontażem felg, oczyszczeniem ich od wewnętrznej strony i nawoskowaniem oraz oczyszczeniem wnętrza nadkoli, zawieszenia i hamulcy wraz z zaciskami.

SPRZEDAŻ

Przygotowanie auta do sprzedaży.
Mycie i oczyszczenie powłoki lakierniczej, odświeżenie lakieru, czyszczenie wnętrza, mycie felg, konserwacja opon i uszczelek, zapach.

POZOSTAŁE PAKIETY

WIosna

Mycie pojazdu, oczyszczanie powłoki lakierniczej z osadów, czyszczenie felg, pielęgnacja wnętrza, wosk Premium.

Zima

Mycie i oczyszczenie powłoki lakierniczej, sealant do ochrony lakieru, detailing wnętrza, impregnacja tapicerki, zabezpieczenie felg na zimę.

Pakiet Individual

Budujesz indywidualnie z naszym ekspertem program pielęgnacji Twojego pojazdu.

Do pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie najlepsze renomowane kosmetyki. Zabezpieczamy lakier powłoką Ceramic Pro lub odżywiamy wysokiej jakości woskiem. 
Pakiet Brand New Car może być również stosowany dla zupełnie nowych samochodów w celu dodatkowego polepszenia ich wyglądu.Zamów usługę

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij