Luksusowa Marka Roku

Luksusowa Marka Roku

Największe doświadczenie w Polsce

  • Najwyższej klasy usługi detailingu

    Najwyższej klasy usługi detailingu dla samochodów nowych/używanych,
    motocykli, samolotów i łodzi.

Mercedes S 63 AMG Coupe

S 63 AMG Coupe, czyli spaślak z nadwyżką mocy.

Esssa w kupecie została dopchana we wszystko co się da wraz z matowym lakierem i najlepszym pakietem #CeramicPro
Ten lakier w połączeniu z elementami karbonowymi naszym zdaniem robi robotę. Miazga jest konkretna.

No więc Diamentowa w tym przypadku zadbała nie tylko o auto, ale również o siebie. Każdy z nas zanim przystąpił do prac przeszedł relaksujący dwu dniowy masaż na fotelach słuchając „ona tańczy dla mnie” z genialnego systemu audio Burmester. Potem wydarzyło się jeszcze kilka rzeczy o których nie możemy tu napisać bo właściciel z pewnością to czyta...

Teraz już całkiem poważnie.
Lakier matowy zabezpieczyliśmy dedykowanym pakietem Ceramic Pro Strong. Wnętrze całe ociekało skórą, zadbaliśmy o to Ceramic Pro Leather. Jest tam tego tyle że nasz Daniel przepadł w środku i nie mogliśmy go odnaleźć dobrych kilka godzin. Felgi i zaciski zabezpieczone Ceramic Pro Wheel & Caliper. Wszystkie elementy szklane pokryte nową generacją Ceramic Pro Rain.
Było tego jeszcze trochę, ogólnie lista jest tak długa jak długa jest lista wyposażenia więc sobie podarujemy, a Wam życzymy miłego oglądania.

Wróć do realizacji

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij