Luksusowa Marka Roku

Luksusowa Marka Roku

Największe doświadczenie w Polsce

  • Najwyższej klasy usługi detailingu

    Najwyższej klasy usługi detailingu dla samochodów nowych/używanych,
    motocykli, samolotów i łodzi.

Łodzie

Profesjonalne technologie powłok ochronnych

Jacht motorowy lub żaglowy, motorówka czy choćby skuter wodny to dla większości ludzi wspaniały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu, relaks i odpoczynek. Prawdziwą przyjemność dać może jednak tylko łódź, która odpowiednio się prezentuje. Błyszczący w promieniach słońca kadłub, smukła sylwetka dziobu odbijająca się w tafli wody i miękkie, idealnie czyste skórzane obicia foteli, to sposób na maksimum przyjemności z czasu spędzonego na wodzie. Na mazurskich jeziorach i wodach Bałtyku coraz częściej widuje się jachty i motorówki, ale niestety nie wszystkie prezentują się równie dobrze, co najdroższe modele marki Riva znane głównie z ekskluzywnych katalogów. Biel, która już dawno straciła swój blask, ślady po wodorostach na kadłubie, wyblakła tapicerka - to problemy, z którymi należy się liczyć, a przecież zakup łodzi to wciąż niemały wydatek.

Czy jest sposób na zachowanie lub przywrócenie utraconego blasku ulubionej łodzi?
Czy można uchronić łódź przed szkodliwym działaniem słońca, wody i upływu lat?

Tak! Szeroka gama naszych produktów i usług zapewnia kompleksową ochronę zewnętrznych oraz wewnętrznych powierzchni wszelkiego rodzaju łodzi.

Nasze produkty i usługi to przede wszystkim najwyższa jakość, sprawdzone działania i długotrwały efekt.

Co daje powłoka ochronna Twojej łodzi?

  • Zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, kwaśnymi deszczami, osadami oraz słonej wodzie. Nie pozwala szkodliwym związkom na przeniknięcie w głąb powłoki lakierniczej, a tym samym zabezpiecza lakier przed starzeniem się.
  • Zapobiega: matowieniu, przedwczesnemu blaknięciu powłoki lakierniczej, a w przypadku gdy powłoka już straciła swój blask, w prosty sposób można rzywrócić jej dawny blask na lata!
  • Dzięki swojemu unikalnemu składowi powłoka ochronna ogranicza ilość osadzającego się na zabezpieczonej powierzchni kurzu i brudu oraz ułatwia usuwanie ptasich odchodów i innych osadów.
  • Długotrwały połysk bez konieczności bardzo częstego polerowania i czyszczenia!
  • Impregnuje i zabezpiecza elementy materiałowe i skórę wnętrza łodzi.

Zapraszamy do naszego sklepu aby zapoznać się z naszymi produktami do samodzielnych aplikacji. Jeżeli jesteś zainteresowany aby nasi specjaliści wykonali usługi pielęgnacji dla Twojej łodzi prosimy o kontakt.

Przykłady realizacji naszych prac

Zamów usługę

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij