Luksusowa Marka Roku

Luksusowa Marka Roku

Największe doświadczenie w Polsce

  • Najwyższej klasy usługi detailingu

    Najwyższej klasy usługi detailingu dla samochodów nowych/używanych,
    motocykli, samolotów i łodzi.

Jaguar XJ220

Prezentujemy wam jeden z ciekawszych projektów, a zarazem bardzo trudny. Auto to przepiękny kolekcjonerski Jaguar XJ220, jedyny w Polsce oraz jeden z niewielu na świecie. To auto należy do gatunku super aut i jest to prawdziwy Biały Kruk. Auto z początku lat 90 w czarnym kolorze uni. Pomimo bardzo niskiego przebiegu lakier wymagał intensywnej pracy oraz wieloetapowej korekty. Wcześniej już ktoś próbował odświeżyć lakier, ale skończyło się to na licznych hologramach. Czarny lakier uni był wyjątkowo delikatny i długo z nim walczyliśmy aby znowu zaczął wyglądać jak nowy. Po korekcie lakieru nałożyliśmy powłokę ceramiczną Ceramic Pro.

Wykonaliśmy korektę świateł, usunęliśmy delikatne zarysowania z szyb, zabezpieczyliśmy powłoką Ceramic Pro felgi. Wnętrze zostało oczyszczone i odżywione przy pomocy naturalnych kosmetyków Gliptone dzięki czemu skóra otrzymała swój dawny zapach i miękkość. Wszystkie elementy plastikowe zostały pokryte Ceramic Pro Plastic.

 
Wróć do realizacji

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij