Luksusowa Marka Roku

Luksusowa Marka Roku

Największe doświadczenie w Polsce

 • Najwyższej klasy usługi detailingu

  Najwyższej klasy usługi detailingu dla samochodów nowych/używanych,
  motocykli, samolotów i łodzi.

Impregnacja pranie i zabezpieczenie tapicerki samochodowej Warszawa, Kraków oraz Łódź

Ekskluzywna pielęgnacja skóry i impregnacja tapicerki materiałowej, impregnacja dywaników oraz wykładziny podłogowej. Piękno samochodu to nie tylko jego zewnętrzny blask, ale także atmosfera panująca w jego wnętrzu. By uprzyjemnić Ci czas spędzany w aucie, proponujemy profesjonalny detailing wnętrza wraz z impregnacją tapicerki oraz odżywieniem pozostałych elementów. Poniżej znajdziesz kilka opcji dostępnych w naszym salonie.

TAPICERKA SKÓRZANA

Mało osób ma świadomość, że skóra w samochodzie występuje w kilku gatunkach, a jej pielęgnacja jest bardzo istotnym elementem. Wystarczy raz nieprawidłowo zadbać o skórę aby na zawsze pozbawić ją jej wspaniałych właściwości. W Diamentowej ochronie lakieru czyścimy i odżywiamy skórę naturalnymi olejkami i odżywkami. Dzięki takiej formie struktura skóry pozostaje w nienaruszonym stanie. Jest głęboko odżywiona i zawsze utrzymuje swój oryginalny zapach.

Do skór polecamy 2 opcje:

1. Ceramic Pro Leather

Zabezpieczenie skóry preparatami na bazie ceramicznej 6-12 miesięcy, jest to najbardziej trwałe zabezpieczenie.

2. Gliptone

Konserwacja do 3-6 miesięcy na całkowicie naturalnych kosmetykach.

Ceramic pro leather

Cermamic Pro Leather dzięki swojej unikalnej strukturze tworzy na tapicerce skórzanej powłokę na podstawie nanocząsteczkowej sieci ceramicznej. Zabezpieczona w ten sposób skóra pozostaje czysta przez znacznie dłuższy czas, a jej czyszczenie jest o wiele prostsze i szybsze. Produkt pozwala skórze naturalnie oddychać, chroni również przed promieniami UV oraz cieczami.

Korzyści Ceramic Pro Leather:

 • Utrzymuje się na tapicerce do 12 miesięcy
 • Odpycha brud dzięki czemu powierzchnia jest łatwa do czyszczenia
 • Efekt hydrofobowy – odpycha wodę aby się nie wchłaniała
 • Wysoka odporność na promienie UV
 • Nasyca kolor skóry i pozostawia go matowym

Gliptone

Gliptone to najwyższa półka do konserwacji skór przy pomocny naturalnych kosmetyków. Wspaniale odżywia skórę, chroni i nadaje niepowtarzalny oryginalny zapach skóry

Korzyści Gliptone:

 • Dogłębnie odżywia skórę pozostawiając jej wykończenie matowe
 • Nadaje oryginalny zapach skóry
 • Jest całkowicie naturalny, hamuje procesy starzenia się skory
 • Chroni przed delikatnymi zabrudzeniami

Tkaniny i Alkantara

Impregnacja Ceramic Pro Textile

Impregnacja 12-24 miesięcy wytwarza niewidzialną i niewyczuwalną wodoodporną powłokę ochronną na tapicerce, która gwarantuje, że nie ulegnie ona zaplamieniu. Rozlane płyny zbierają się w postaci łatwych do usunięcia kuleczek i nie wsiąkają w nią, nie tworząc tym samym plam.

Korzyści Ceramic Pro Textile:

Dzięki swym unikalnym właściwościom zaimpregnowana tkanina jest całkowicie niewrażliwa na rozlewane płyny. Ceramic Pro Textile sprawia, że na zaimpregnowanej tapicerce woda nie wsiąka w materiał, ale utrzymuje się na jego powierzchni. Ryzyko zabrudzenia jest mniejsze i łatwiej jest je usunąć.

Zabezpieczeniu poddawane są elementy materiałowe i alkantara, wraz z wykładziną podłogową i dywanikami.

Pranie tapicerki

Oferujemy pełen zakres pielęgnacji, czyszczenia i odżywienia tapicerek skórzanych, materiałowych i alkantary. Cały zakres odświeżenia wnętrza oparty jest o najwyższej jakości w pełni bezpieczne kosmetyki do pielęgnacji różnego rodzaju materiałów.

Przykłady realizacji naszych prac

Zamów usługę

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij