Luksusowa Marka Roku

Luksusowa Marka Roku

Największe doświadczenie w Polsce

  • Najwyższej klasy usługi detailingu

    Najwyższej klasy usługi detailingu dla samochodów nowych/używanych,
    motocykli, samolotów i łodzi.

Dach cabrio

Wszystkie miękkie dachy w autach cabrio wymagają specjalnego zabezpieczenia. Wykonujemy profesjonalną impregnację dachów nowych i używanych. Dodatkowo oferujemy Renowację zniszczonego dachu, zmianę koloru, odżywienie i zabezpieczenie.

IMPREGNACJA DACHU CABRIO

Samochody typu cabrio mają znacznie mniej odporne poszycie dachu, które wyjątkowo łatwo i w szybki sposób ulega zużyciu oraz zabrudzeniu. Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia dachu materiałowego w autach cabrio zostaje wyeliminowane wsiąkanie wody i innych płynów w głąb tkaniny co powoduje iż zostaje on na długi czas czysty, odporny na odbarwienia i trwałe zabrudzenia. Zabezpieczenie dachu jest istotnym elementem który znacząco może wydłużyć trwałość materiałowych poszyć.

RENOWACJA DACHU CABRIO

Jeżeli Twój dach jest zniszczony od słońca, nosi ślady po chemii od mycia, jest przebarwiony i zestarzały to wcale nie oznacza że musisz go wymieniać na kosztowne nowe poszycie. Oferujemy renowację dachów materiałowych. Proces renowacji dachu składa się z wielu etapów i przywraca dawny kolor* Twojemu dachowi. Po całym procesie renowacji dach jest impregnowany, a tylna szybka poddana odświeżeniu.

* opcjonalnie mozna zmienic kolor poszycia

Renowacja dachu cabrio
Renowacja dachu cabrio
Zamów usługę

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij