Luksusowa Marka Roku

Luksusowa Marka Roku

Największe doświadczenie w Polsce

  • Najwyższej klasy usługi detailingu

    Najwyższej klasy usługi detailingu dla samochodów nowych/używanych,
    motocykli, samolotów i łodzi.

Detailing

Detailing - Auto Kosmetyka czyli najwyższa jakość pielęgnacji pojazdów to nie tylko wykorzystywanie doskonałych, starannie wyselekcjonowanych kosmetyków do pielęgnacji wszystkich elementów w pojazdach, ale również wieloletnie doświadczenie i zegarmistrzowska precyzja wykonania. Diamentowa Ochrona Lakieru starannie selekcjonuje najwyższej jakości preparaty do pielęgnacji Państwa samochodów. Przed przystąpieniem do prac nasz ekspert indywidualnie dobiera najlepszy system pielęgnacji.

Etapy prac detailingowych

Mycie

Najczęściej pojawiającym się problemem podczas tego procesu jest rysowanie i uszkadzanie struktury lakieru, co prowadzi również do utraty połysku oraz braku estetyki wykonanej pracy. U nas jest inaczej. Opracowaliśmy procedury ekskluzywnego mycia samochodu i pielęgnacji tak aby nie niszczyć i zawsze tworzyć piękny wygląd pojazdu. Pierwszym etapem jest płukanie wraz z podwójnym myciem, gdzie za każdym razem używamy innego preparatu. Mycie wydaje się być prostą czynnością, ale aby wykonać je prawidłowo i całkowicie bezpiecznie dla pojazdu, to wymaga ono odpowiednich umiejętności, precyzji i doskonałych preparatów. Mycie samochodu systemem Diamentowej Ochrony Lakieru® to gwarancja zachowania nieskazitelnego wyglądu jakim jest perfekcyjnie czysty samochód.

Detailing Mycie

Oczyszczanie

Dokładnie oczyszczenie powierzchni z głęboko osadzonych lub wręcz wżartych w lakier mikroskopijnych cząstek brudu, które mogą być zupełnie niewidoczne gołym okiem. Po takim zabiegu nasz lakier zrobi się gładki i przyjemny w dotyku. Po gruntownym oczyszczeniu pojazd jest poddawany finalnemu myciu szamponem z uszlachetniaczem i odżywką dla lakieru. Ostatnim etapem jest bezpieczne osuszenie pojazdu.

Detailing Oczyszczanie

Analiza lakieru

Pielęgnacja lakieru w nowym samochodzie. Lakier może wyglądać dużo lepiej po wykonaniu odpowiedniego zabiegu korygującego bez konieczności nakładania specjalnych preparatów nabłyszczających. Gruntowna analiza obecnego stanu lakieru jest istotnym elementem dalszych prac. Przy pomocy specjalistycznych urządzeń pomiarowych badamy grubość lakieru i sprawdzamy, czy jest on oryginalny. Kolejnym etapem analizy powłoki lakierniczej jest dokładna jego ocena przy wykorzystaniu imitatora światła słonecznego, dzięki któremu widać uszkodzenia nie widoczne gołym okiem.

Detailing Analiza lakieru

Renowacja

Po wykonaniu niezbędnej analizy dobieramy odpowiedni system renowacji dla danego lakieru. Nasza firma, w przeciwieństwie do innych usuwa całkowicie uszkodzenia powstałe w lakierze, a nie je tuszuje. Dzięki takiemu działaniu masz pewność, że po naszej renowacji lakieru poprzednie uszkodzenia nie wrócą. Korekta lakieru jest procesem bardzo odpowiedzialnym i niewłaściwe jej przeprowadzenie spowoduje pogorszenie wyglądu lakieru. Najczęstszymi uszkodzeniami lakieru są wżery po ptasich odchodach, odbarwienia po słońcu, koliste rysy spowodowane niewłaściwym myciem, zmatowienia lakieru od agresywnej chemii, oksydacja, hologramy po niewłaściwym polerowaniu, oraz różnego rodzaju zanieczyszczenia środowiskowe.

Detailing Renowacja

Zabezpieczenie lakieru

Ostatni etap prac nad lakierem to jedna z naszych największych przyjemności. Po starannej korekcji lakieru, kiedy auto pozbawione jest jakichkolwiek defektów, a lakier wygląda wręcz idealnie, przychodzi czas na jego zabezpieczenie. Dla miłośników woskowania pojazdów posiadamy w ofercie wysokiej jakości woski, które mają właściwości ochronne dla lakieru i nadają mu piękny głęboki połysk. Inna formą zabezpieczenia mogą być najlepsze mocno błyszczące powłoki ochronne lakieru dostępne na rynku światowym. Polecamy oryginalne powłoki kwarcowe Cquartz, lub obecniej najtwardsza powłoka ceramiczna Ceramic Pro Strong 9H. Dzięki ostatniemu etapowi Twoje auto otrzyma piękny i trwały połysk, który trwale zabezpieczy lakier. Jeżeli nie będziesz wiedział, którą opcje wybrać nasi pracownicy zaproponują najlepsze rozwiązanie dla Twojego lakieru i sposobu użytkowania auta.

Detailing Zabezpieczenie lakieru

Pielęgnacja kół

Piękne chromowane końcówki wydechu dodają rasowego wyglądu. W wielu samochodach ten element podczas czyszczenia jest całkowicie pomijany. Nieodpowiednia pielęgnacja tych elementów powoduje trwałe uszkodzenia.

Detailing Pielęgnacja kół

Pielęgnacja wydechu

Piękne chromowane końcówki wydechu dodają rasowego wyglądu. W wielu samochodach ten element podczas czyszczenia jest całkowicie pomijany. Nieodpowiednia pielęgnacja tych elementów powoduje trwałe uszkodzenia.

Detailing Pielęgnacja wydechu

Pielęgnacja silnika

Warto zadbać nie tylko o wnętrze pojazdu ale również o jego serce. Czyszczenie silnika wraz z odżywianiem elementów gumowych i plastikowych znacząco poprawi ich trwałość.

Detailing Pielęgnacja silnika

Szyby

Mycie szyb i lusterek przy pomocy wyjątkowego kremu wraz z aplikacją powłoki hydrofibizacyjnej na szyby spowoduje, że jazda w złych warunkach atmosferycznych będzie dla Ciebie czystą przyjemnością, a wzrok nie będzie się już tak szybko męczył. Dla szyb porysowanych, utlenionych posiadamy odpowiednią usługę ich korekty i przywrócenia do stanu jak z przed lat.

Detailing Szyby

Lampy

Standardowe mycie skutecznie niszczy klosze lamp. Robią się one matowe, porysowane i tracą połysk. Oferujemy ich odświeżenie i przywrócenie pierwotnego blasku, aby pięknie komponowały się z głęboko błyszczącym lakierem.

Detailing Lampy

Winyle, uszczelki i plastiki

Staranne oczyszczenie tych elementów oraz odpowiednia konserwacja zabezpieczy je oraz nada im elegancki wygląd. Nasze preparaty nie tylko poprawiają ich wygląd, ale również skutecznie odżywiają materiał z którego są wykonane.

Detailing Winyle, uszczelki i plastiki

Tapicerka i wnętrze

Czyszczenie tapicerek tradycyjnymi środkami wysusza i powoduje szybsze starzenie się wszystkich elementów wnętrza pojazdu. Do naszych prac wykorzystujemy naturalne preparaty o bezpiecznym współczynniku , które podczas czyszczenia również pielęgnują. Na koniec odpowiednio oczyszczone wnętrze jest starannie odżywiane i zabezpieczane. Dzięki takiemu rozwiązaniu skóra pięknie pachnie, zachowuje swoją miękkość i sprężystość oraz jest zdecydowanie bardziej odporna na zużycie i rozlewanie na nią płynów.

W przypadku tkanin wykonujemy impregnacje tapicerki materiałowej, wykładziny podłogowej i dywaników. Stosujemy zabezpieczenie specjalnym całkowicie niewyczuwalnym impregnatem chroniącym przed nadmiernym brudzeniem i plamami. Wewnętrzne elementy plastikowe są starannie pielęgnowane i odżywiane.

Detailing Tapicerka i wnętrze

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij